• TR
 • EN
 • İdari Müdürlük

  İdari Müdür: Rota Eğitim Kurumları bünyesinde faaliyet gösteren yemek hizmetleri, genel hizmetler (temizlik hizmetleri, teknik hizmetler, güvenlik hizmetleri ve ulaştırma hizmetleri), sağlık hizmetleri, satın alma hizmetleri, ulaşım hizmetleri ve personelinin en iyi şekilde hizmet verebilmesi için gereken tüm faaliyetleri yürütmek, gerekli koordinasyonu sağlamak.

  a) Yemek Hizmetleri Bölümü: Rota Eğitim Kurumları bünyesinde faaliyet gösteren mutfak, yemekhane ve bulaşıkhane hizmetlerinin tamamı 14 kişilik bir ekiple yürütülmektedir. Ayrıca, 5 adet lise son sınıf öğrencisi stajyer olarak işletme stajı yapmaktadır. Yemekhanede sunulan yemekler kurum mutfağında kendi personelimiz tarafından titizlikle hazırlanmaktadır.

  b) Genel Hizmetler Bölümü: Temizlik hizmetleri 13 kişilik bir ekiple, teknik hizmetler 3 kişilik bir ekiple, güvenlik hizmetleri 4 kişilik bir ekiple ve ulaştırma hizmetleri 1 kişiyle yürütülmektedir.

  c) Sağlık Hizmetleri Bölümü: Rota Eğitim Kurumları yerleşkesinde sağlık hizmetinin verilebilmesi için bir sağlık odamız bulunmaktadır. Sağlık odamızda tam gün mesaisi ile çalışan bir hemşiremiz bulunmaktadır. Ayrıca, hafta içi her gün belirli saatler arasında çalışan bir kurum doktorumuz bulunmaktadır.

  ç) Satın Alma Hizmetleri Bölümü: Rota Eğitim Kurumlarının ihtiyaç duyduğu tüm malzemelerin satın alma işlemleri gerçekleştirilmektedir.

  d) Ulaşım Hizmetleri Bölümü: Rota Eğitim Kurumları bünyesinde bulunan okullar ve Rota Koleji Spor Kulübü için toplu ulaşım hizmetini sağlamak amacıyla bir otobüs ve bu otobüsü kullanabilen uygun ehliyetli iki şoförümüz bulunmaktadır.

  Bu İçeriği Paylaş