• TR
 • EN
 • Okul Aile Birliği

  Çocuklarımızı çağdaş dünyaya kültür, dil, görgü ve bilgi açısından tam donanımlı bir şekilde hazırlamamız gerektiğinin bilincindeyiz... Okulumuzun daha da başarılı bir seviyeye taşınmasına, çocuklarımızın akademik ve sosyal açıdan donanımlı bireyler olarak yetiştirilmesine katkıda bulunmak üzere okul-aile birliğinde görev aldık.

  Hedefimiz; çocuklarımızın vatan, millet ve insanlık sevgisini kazanmasına, onların Atatürk ilke ve inkılâplarına bağlı olarak yetiştirilmesine, başarılı, düzenli, saygılı olmasının yollarının aranmasına katkıda bulunmaktır.

  Rota Eğitim Kurumları Okul-Aile Birliği olarak; okul ile aile arasındaki bütünleşmeyi gerçekleştirmek, veli ve okul arasındaki iletişimi ve iş birliğini sağlamak, eğitim-öğretimi geliştirici faaliyetleri desteklemek, geleceğin başarılı bireylerini yetiştirmeyi görev edinmiş olan okul idaresi ve öğretmenlerine tüm veliler adına destek olmak ve işbirliği yapmak temel amaçlarımızdır.

  2017-2018 Eğitim ve Öğretim yılında görev alacak okul-aile birliği üyeleri 07 Ekim 2017 Cumartesi günü okulumuzda yapılan seçimle belirlenmiştir.

  Bu İçeriği Paylaş